sreda, 24. junij 2026

Na plovbi

Očitno me navdihuje letni čas in morje. To je že druga voščilnica, ki sem jo izdelala za ILPCB na to temo. Uporabila sem Dr.Digi štampiljko in jo pobarvala s Promarkerji. Za sodelovanje v izzivu je tokrat na voščilnico potrebno dodati gumb. Sama sem našla gumb z vetrnico, ki lepo ponazarja strani neba. Tokrat sem se preizkušala tudi z barvanjem sončnega zahoda. Kljkub temu, da sem se nekako odločila da je to - to, pa s končnim izgledom nisem povsem zadovoljna. Treba bo še vaje.


 

Ni komentarjev:

Objavite komentar