Očitno me navdihuje letni čas in morje. To je že druga voščilnica, ki sem jo izdelala za ILPCB na to temo. Uporabila sem Dr.Digi štampiljko in jo pobarvala s Promarkerji. Za sodelovanje v izzivu je tokrat na voščilnico potrebno dodati gumb. Sama sem našla gumb z vetrnico, ki lepo ponazarja strani neba. Tokrat sem se preizkušala tudi z barvanjem sončnega zahoda. Kljkub temu, da sem se nekako odločila da je to - to, pa s končnim izgledom nisem povsem zadovoljna. Treba bo še vaje.

Ni komentarjev:
Objavite komentar