V Sloveniji imamo pravo vremensko loterijo. Temperature gor pa potem spet dol. V enem dnevu se je shladilo za 15°C. Nekatere kraje je pobelila sodra. Tale možak sicer ne bi preživel dolgo, kakšen dan pa bi lahko bil na ogled.
LOTV štampiljko, sem kot gostja, dobila od sponzorja Kleuren met Potloden izziva. Pobarvala sem jo s Prismacolor barvicami in dodala še nekaj izrezov. Ker je trenutno v Sloveniji spet zelo vroče, vas vabim, da se ohladite z izdelavo voščilnice na temo zime.
Na voščilnici sem uporabila naslednje rezalne šablone: Nellies, Spelbinders, Najlepši par, The Cat's Payamas, Love2 Craft.

Ni komentarjev:
Objavite komentar